Fotografia szkolna, studniówka, tablo

TABLO SZKOLNEOferta wykonania tablo skierowana jest głównie do absolwentów wszelkiego rodzaju szkół:

– szkoły podstawowe,
– gimnazja,
– szkoły średnie,
– szkoły zawodowe,
– technikum,
– uczelnie,
– szkoły wyższe.

Tablo jest wspaniałą pamiątką dla absolwentów oraz ozdobą dla szkół. Indywidualne traktowanie każdej szkoły zapewnia, że tablo szkolne będzie niepowtarzalne i wyjątkowe dla każdej szkoły. Projekt tabla uwzględnia indywidualny charakter szkoły np: patrona. Tablo wykonujemy w Waszej szkole, gdzie fotograf wykonuje zdjęcia. Uczniowie będą mieć wykonane zdjęcie legitymacyjne oraz zdjęcie klasowe. Zdjęcia wykonujemy również gronie pedagogicznym: wychowawcom, nauczycielom, dyrektorom. Tablo w takim wypadku dostępne jest w zestawach z innymi zdjęciami, np. klasowymi, legitymacyjnymi, do świadectwa maturalnego.
Wszystkie zdjęcia wykonywane są metodą cyfrową i poddawane obróbce graficznej,co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości zdjęć.
Tabla szkolne są dostępne w wymiarach od A3 do A0 w ramie metalowej i szkle.

Cena tablo już od 500 zł.STUDNIÓWKA

Studniówką nazywamy bal na sto dni przed maturą. Jest to pierwszy bal dla młodych ludzi wchodzących w dorosłość. Partnerka w pięknej sukni balowej, partner w garniturze i pierwszy poważny taniec Polonez oraz szalona zabawa z przyjaciółmi do białego rana.
Tą wspaniałą zabawę warto pamiętać oraz również uwiecznić na zdjęciach. Proponujemy wykonanie zdjęć całej imprezy.
Nasza praca będzie polegać na rejestracji m.in: przygotowań do pierwszego tańca, poloneza, zdjęcia grupowego oraz z partnerką lub partnerem, zdjęć w gronie przyjaciół oraz zdjęcia z szalonej zabawy. Całość zaprezentowana na płytach DVD z nadrukiem ozdobnym i w pieknym etui.
Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy klas maturalnych otrzymują płyty DVD BEZPŁATNIE.
Dyrekcja szkoły otrzymuje płyty w ekskluzywnych albumach. Album zawiera 1 lub 2 płyty.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży foto/video, a także jesteśmy kreatywni i pomysłowi, co przekłada się na jakość naszych projektów.
Materiał jest rejestrowany lustrzankami Full frame z jasnymi obiektywami f/2.8 co w połączeniu daje przepiękne rezultaty i plastykę filmu. Do filmowania używamy zaawansowane stabilizatory obrazu + slidery. Finalny materiał wygląda jak z kinowy stabilny i dynamiczne kadry.


Cena już 50 zł/os.